Půjčka Brno: 1 000 Kč ihned na účet i o víkendu, nebo do hodiny v hotovosti

Půjčku 1 000 Kč můžete v Brně získat na cokoliv, třeba na základní výdaje domácnosti, když čekáte na výplatu. Dostupná je přitom do 60 minut v hotovosti hned na několika místech po celém městě, nebo do čtvrt hodiny převodem na účet. Vybrané společnosti vám dokonce v Brně dají malý úvěr 1 000 Kč i o víkendu a ve státní svátek, takže nebudete muset čekat na všední den.

Kdo vám dá v Brně půjčku 1 000 Kč na účet

Když na peníze spěcháte, získáte je nejrychleji přes internet. Většina poskytovatelů, která nabízí půjčku 1 000 Kč, s vámi vyřídí celý proces na dálku, a to včetně podpisu smlouvy. Ihned poté vám budou finanční prostředky zaslány na účet, na nějž se připíší už do 10 minut, jelikož dnes většina bank podporuje tzv. okamžité platby. Půjčku 1 000 Kč si tak v Brně vyberete téměř hned. Klidně i o víkendu nebo ve svátek, vybrané společnosti totiž fungují i v tyto dny.

  • CoolCredit (poskytuje i o víkendu)
  • CreditPortal
  • CreditStar
  • CreditOn
  • Kamali
  • Tetička (poskytuje i o víkendu)
  • Zaplo

Od koho v Brně dostanete hotovostní půjčku 1 000 Kč

V tuto chvíli poskytuje takto nízkou částku pouze jediná společnost v České republice, a to CreditPortal, který vyplácí půjčku 1 000 Kč v hotovosti v Brně na benzinkách EuroOil. Ty se ve městě nachází 3 a peníze můžete mít na zvolené pobočce připravené už do 60 minut od podpisu smlouvy. Pokud na úvěr nespěcháte, může být alternativou například kontokorent na běžném účtu, z něhož můžete v Brně vybrat 1 000 Kč kdykoliv a kdekoliv.

Odpovědi na časté otázky (FAQ)

Jak rychle mi vyplatí půjčku 1 000 Kč na účet?

Pakliže projdete schvalovacím procesem, budou vám peníze zaslány ihned po podpisu smlouvy. Na běžný účet vám přitom budou připsány zhruba do 10 minut, a u vybraných společností dokonce i o víkendu či ve státní svátek.

Kdy mi v Brně vyplatí půjčku 1 000 Kč v hotovosti?

Celkový proces nezabere více než 15 minut, a hned co na dálku přes SMS podepíšete smlouvu, připraví vám poskytovatel hotovostní půjčku 1 000 Kč v Brně na benzince do 60 minut.

Co musím splňovat k žádosti o tento malý úvěr?

Nemusíte se bát zbytečné byrokracie, společnosti obvykle žádají pouze zákonné minimum, a sice: plnoletost (věk nejméně 18 let), OP (někde chtějí i druhý doklad totožnosti, třeba ŘP či cestovní pas), potvrzení o pravidelném příjmu (ze zaměstnání, podnikání…), trvalý pobyt v ČR a české občanství (někde půjčí i cizincům s trvalým pobytem v ČR), platnou e-mailovou adresu a telefonní číslo, a nakonec vyplnit žádost o půjčku 1 000 Kč v Brně. Kdo žádá o tu převodem na účet, potřebuje ještě bankovní konto na své jméno.

Kde mi v Brně půjčí o víkendu či ve svátek?

V současné době nabízí tyto služby pouze dvě nebankovní společnosti, a to CoolCredit a Tetička, které žádosti posuzují 7 dní v týdnu. I o víkendu nebo ve státní svátek vám tak peníze zašlou na účet do 10 minut.

Jakým způsobem podepíši smlouvu?

Abyste nemuseli nikam chodit a celý proces byl co nejjednodušší, lze dokumenty podepisovat přes unikátní SMS kód, který vám dorazí. Ten jediný přitom uznává ČNB jako adekvátní náhradu za vlastnoruční podpis.

Lukáš Altman
Vyznat se ve světe financí je někdy těžké; snažím se ho proto čtenářům prezentovat jasně a srozumitelně a upozorňovat na nedostatky. Nemám rád nekalé praktiky a nefér jednání.