Půjčka 7 – recenze

Půjčka7 (recenze): rychlá půjčka na účet do 10 minut

Půjčka7 vystupuje jako nebankovní společnost, která klientům nabízí mikroúvěry s výplatou ještě dnes a možností vyřízení celého procesu kompletně online. Žádáte-li poprvé, je vám navíc k dispozici první půjčka zdarma, a při opakovaném využití služeb dostanete slevu až 25 %, takže vás to nemusí vyjít úplně draho. Šanci na získání přitom mají i lidé se zápisem v registru dlužníků, rychlá Půjčka7 je v tomto ohledu flexibilní.

Základní vlastnosti půjčky Půjčka7

 • Výše půjčky: 1 000 – 15 000 Kč
 • Splatnost: 7 – 28 dní
 • Rychlost schválení: do 5 minut
 • Rychlost vyplacení: do 10 minut
 • Způsob vyplacení: na účet
 • Vhodná pro podnikatele (OSVČ): Ano
 • Úroková sazba: 36 % p.a.
 • RPSN: od 3 418,31 % (za rok)
 • Vyžaduje doložení příjmu: Ano
 • Kontroluje registry: Ano
 • Vyžaduje zástavu: Ne
 • Musíte mít ručitele: Ne

Výhody a nevýhody půjčky Půjčka7

 • Bez nahlížení do registru dlužníků
 • Věrnostní program (slevy až 25 %)
 • Nízké úroky z půjčené částky
 • Vyřízení kompletně on-line
 • Peníze na účtě do 15 minut
 • Bez ručitele a zástavy majetku
 • Půjčka7 je na cokoliv
 • Krátká splatnost (do 28 dní)
 • Poplatek ve výši 30 % půjčované částky

Podmínky žádosti o Půjčka7 půjčku

 • Věk v rozmezí od 18 do 65 let
 • 2 doklady totožnosti (OP a ŘP / cestovní pas)
 • Být občanem České republiky s trv. pobytem
 • Platný bankovní účet pro převod peněz
 • Stálý příjem je k poskytnutí půjčky nezbytný
 • Aktuální telefonní číslo a e-mailovou adresu

Kolik peněz Půjčka7 nabízí a na jak dlouho

V nabídce je pouze jediný produkt, a tím je krátkodobý úvěr vhodný k pokrytí menších výdajů. Ať jste nový klient, nebo žádáte u Půjčka7 opakovaně, můžete na ně získat s přesností po pětistovkách od 1 000 do 15 000 korun, a to na pevnou dobu 7, 14, 21 nebo 28 dní. Splatnost je bohužel poněkud „neohebná“, většina jiných poskytovatelů umožňuje její nastavení po jednom dni. Úvěrový rámec je na druhou stranu o něco vyšší i pro nové klienty.

Pro koho je rychlá Půjčka7 určena

Splňujete-li podmínky vypsané výše, můžete žádost odeslat bez ohledu na to, jestli už dlužíte někde jinde, nebo jste v minulosti spadli do registru dlužníků. A jelikož je Půjčka7 na cokoliv, hodí se k řešení nečekaných výdajů jako je rozbitá lednička, pračka či mobil, ale také k pokrytí provozu domácnosti, když nevyjdete s penězi. Finanční prostředky jsou přitom vypláceny už do 10 minut, takže lze poskytovatele Půjčka7 brát i jako finanční rezervu.

Jaké půjčky můžete u Půjčka 7 získat

Společnost se dlouhodobě zaměřuje na poskytování krátkodobých úvěrů jinak známých jako mikropůjčky, které dnes dokáže převést na účet de facto ihned, jelikož naprostá většina bank v ČR podporuje okamžité platby. Kromě „klasické za poplatek“ přitom můžete získat i první půjčku zdarma, kterou Půjčka 7 nabízí všem novým klientům; má to však svá omezení, což je standardem u naprosté většiny poskytovatelů.

Krátkodobý úvěr Půjčka 7

Jestli vypověděl službu důležitý domácí spotřebič, potřebujete uhradit složenky za nedoplatky na energiích, nebo jen pár dní před výplatou nevycházíte s penězi, pomůže vám nebankovní rychlá Půjčka 7 nastalou situaci zvládnout. Získat od ní můžete mezi 1 000 a 15 000 Kč při splatnosti 7 až 28 dní, ať jste nový klient nebo žádáte opakovaně. Taková částka by měla pohodlně vystačit jak na provoz domácnosti, tak na větší výdaje.

První půjčka zdarma

Někdy se člověk dostane do špatné finanční situace, aniž by za to mohl; třeba když mu zaměstnavatel nepošle včas peníze, nebo musí uhradit neplánované výdaje jako koupi nového telefonu. Ale ať se děje cokoliv, nemusí vás to stát vůbec nic, neboť je první půjčka7 zdarma od 1 000 do 8 000 korun splatná ve stejné výši, jakou dostanete. Stačí, pokud částku vrátíte do 14 dní, a poplatky budou přesně nula; v případě odkladu je však bude nutné doplatit.

Jaké úroky a RPSN má rychlá Půjčka 7

Abyste mohli posoudit, nakolik je pro vás rychlá online půjčka vhodná, uvádí její poskytoval přímo na svých stránkách kalkulačku, v níž ochotně rozepisuje úroky a RPSN v procentech, a rovnou je přepočítává i na koruny. Půjčka7 přitom patří svými poplatky ke „standardu“: třeba max. částka s nejdelší splatností vychází na 31,4 procent, kdežto při nejkratší skoro na desetinu:

 • úroky vychází na 36 %, ať zvolíte jakoukoliv částku a splatnost
 • RPSN se pohybuje mezi 3 418,31 a 30 419,92

Reprezentativní příklad

 • Výše půjčky 4 500 Kč s dobou splatnosti 28 dní
 • Úroková sazba 36,00 % p.a. (ročně) a RPSN vychází na 3 640,9 %
 • Celková splatná částka je 5 941,27 Kč (z toho 1 441,27 Kč za poplatky)

Ve výsledku vás tak rychlá půjčka od Půjčka7 vyjde na 11,4 až 31,4 procent, i když má vysoké RPSN; to však u krátkodobých úvěrů nehraje takovou roli, neboť jde o výpočet za 12 měsíců, a nelze ho proto srovnávat třeba s hypotékami. Při dosažení Royal klienta ve věrnostním programu pak budete při opakovaném využití přeplácet zhruba 23,55 %, což je u mikroúvěru dobré.

Věrnostní program Půjčka7 dává slevu až 25 %

Chcete-li mít dlouhodobě k dispozici „finanční rezervu“ s relativně dobrým poplatkem, připravil poskytovatel pro věrné klienty věrnostní program, v jehož rámci dostanete slevu na každou další půjčku až 25 %; stačí, abyste ji pokaždé splatili včas. Levnější přitom bude už druhý úvěr, a to o 5 %, zatímco na druhý už dostanete slevu dvojnásobek. Od 10. půjčky pak máte slevu až 1/4.

Sleva 5 % (Náš klient): splacených úvěrů: 1 ve výši 1 000 až 20 000 Kč
Sleva 10 % (Stříbrný klient): splacených úvěrů: 2 – 3 ve výši 1 000 až 20 000 Kč
Sleva 15 % (Zlatý klient): splacených úvěrů: 4 – 6 ve výši 1 000 až 20 000 Kč
Sleva 20 % (VIP klient): splacených úvěrů: 7 – 9 ve výši 1 000 až 20 000 Kč
Sleva 25 % (Royal klient): splacených úvěrů: 10+ ve výši 1 000 až 20 000 Kč

Shrnutí recenze nebankovního úvěru Půjčka 7

Vzhledem k rychlosti zpracování může posloužit jako „finanční rezerva“ či rychlá záchrana v momentě, kdy nevycházíte s penězi a potřebujete nutně pokrýt výdaje. Díky věrnostnímu programu můžete při opakované žádosti dostávat slevu až 25 % , která jinak průměrné poplatky sníží na vcelku přijatelné. Půjčka 7 je také jedna z mála, která stále nabízí první rychlý úvěr zdarma.

Kde a jak můžete o Půjčka 7 požádat

Abyste měli peníze co nejrychleji a zároveň nemuseli nikam chodit, vyřídíte rychlou půjčku kompletně online a bez čekání na kurýra. Stačí vyplnit žádost o krátkodobou Půjčku 7 a sdělit v ní, o jakou částku a na jak dlouho máte zájem, a připojit k tomu několik informací o své osobě. Postup je přitom stejný jak v případě prvního úvěru zdarma, tak pokud žádáte opakovaně.

1) V prvním kroku přejděte na žádost o úvěr Půjčka 7

2) Nastavte částku, splatnost, a klepněte na tlačítko „Získat úvěr“

3) Překontrolujte parametry půjčky a klepněte na tlačítko „Pokračovat“

4) V dalších krocích vyplňte informace a doložte doklady

Kdo je Půjčka 7 a odkud pochází

Půjčka7 patří mezi starší poskytovatele nebankovních úvěrů na českém trhu, kde působí od roku 2011, a od počátku se zaměřuje na rychlé půjčky pro běžné lidi i podnikatele (OSVČ). Stojí za ní společnost Kontex Trade International s.r.o. se zahraničními vlastníky z Ruska.

Odpovědi na časté otázky

Jak vysoká může být půjčka od Půjčka7?

Ať jste nový klient nebo žádáte opakovaně, poskytne vám Půjčka 7 úvěr od 1 000 do 15 000 Kč. Není tu přitom žádné navyšování limitu, jak je standardem u jiných poskytovatelů. První půjčka zdarma má pak limit zhruba poloviční, konkrétně do 8 000 korun.

Za jak dlouho musím peníze vrátit (splatnost)?

Rychlá půjčka je nabízena s poměrně pevnou dobou, a to na 7, 14, 21 nebo 28 dní, a nelze si tak splatnost nastavit s přesností na jeden den. Stále však platí, že čím kratší ji zvolíte, tím méně přeplatíte. U první půjčky zdarma je ale hranice poloviční, tedy nejvýše 14 dní.

Jak rychle mi Půjčka 7 rychlý úvěr vyplatí?

Pakliže doložíte vše potřebné, proběhne vyhodnocení žádosti o online půjčku asi do pěti minut, a bude-li vše v pořádku, stačí už jenom na dálku podepsat smlouvu. Hned poté vám Půjčka 7 převede peníze na účet, a jelikož dnes většina bank podporuje okamžité platby, můžete mít peníze už do 10 minut.

Co musím splňovat k úspěšné žádosti?

Postačí úplné základy, které ukládá zákon: pravidelný příjem (ze zaměstnání, podnikání či jiného zdroje), 2 doklady totožnosti (základem je OP, k němuž je třeba doložit ŘP nebo cestovní pas), bankovní účet na své jméno (nelze vyplatit nikomu jinému, ani z rodiny), plnoletost (věk min. 18 let), aktuální telefonní číslo a e-mailovou adresu.

Nabízí Půjčka 7 i půjčku bez registru?

Vzhledem k současné legislativě už to není možné; starší zápis ovšem nemusí znamenat, že vám bude žádost zamítnuta. Každá je posuzována individuálně a záleží na celkově situaci klienta, takže pokud máte své finance v pořádku, Půjčka 7 vám může nebankovní úvěr poskytnout.

Potřebuji ručitele nebo zastavit majetek?

Ani jedno není třeba, rychlá půjčka vám bude poskytnuta na základě výše uvedených požadavků, při jejichž splnění už vás žádná další administrativa nečeká. Obecně je jeden či druhý způsob zajištění vyžadován až u úvěrů od 0,5 milionu korun, takové však Půjčka 7 nenabízí.

Schválí Půjčka 7 úvěr bez doložení příjmu?

Pokud zrovna nemáte po ruce potvrzení od zaměstnavatele či daňové přiznání, nemusí to být problém. Kolik vyděláváte si totiž můžete Půjčka 7 ověřit přes výpisy z účtu, takže pokud k tomu dáte souhlas, je půjčka bez doložení příjmů možná. Kdo ale vůbec nevydělává, neuspěje, zakazuje to přímo zákon.

Lukáš Altman
Vyznat se ve světe financí je někdy těžké; snažím se ho proto prezentovat jasně a srozumitelně, přinášet zajímavé nápady a tipy, i upozorňovat na nedostatky, neboť nemám rád nekalé praktiky a nefér jednání. Financím se věnuji soustavně od roku 2013, mj. informuji o půjčkách, zhodnocení peněz (spoření, investice), bankovních i jiných účtech, platebních a věrnostních kartách, slevách a dalším. Vedle toho pomáhám poznávat „státní aparát“, a to jak běžným lidem, tak OSVČ a firmám.