Kamali půjčka – objektivní recenze s kritikou

Půjčka Kamali patří mezi krátkodobé úvěry, které pomohou vyřešit nenadálé výdaje nebo opožděnou výplatu. Směle se prezentuje tvrzením „absolutně nejvýhodnější rychlá půjčka v Česku“ – což potvrzují i velmi nízké poplatky za poskytnutí. Jako jeden z mála poskytoatelů nabízí splátkový kalendář a vcelku nízké poplatky za odložení. U Kamali je první půjčka zdarma a peníze máte na účte do 15 minut.

Výhody a nevýhody úvěru půjčky Kamali

 • Vše vyřídíme on-line, i přes mobil
 • První půjčka do 15 000 Kč zdarma
 • Nízké poplatky za poskytnutí
 • Schválení během několika minut
 • Peníze na úctě do 10 minut
 • Možnost odložení splátek až o 60 dní (nízké poplatky za odložení)
 • Krátká doba splatnosti (do 30 dní)
 • Vyplacení peněz pouze na bankovní účet
 • První půjčka je maximálně na 15 000 Kč

Podmínky žádosti o Kamali půjčku

 • Věk minimálně 18 let
 • Trvalý pobyt v ČR (půjčka i pro cizince)
 • Vyplnění přihlašovacího formuláře
 • Vlastní bankovní účet
 • Nemáte zápis v rejstříku dlužníků
 • Platný občanský průkaz, resp. jeho kopii
 • Potvrzení o zaměstnání

Je první půjčka Kamali opravdu zdarma?

Není v tom žádný trik, Kamali vám skutečně poskytne první půjčku do 15 000 Kč se splatností 30 dnů zdarma. Při vracení tak nezaplatíte na úrocích a RPSN ani korunu – a pokud se opozdíte, poplatky vás nezruinují. Kamali tím po finanční stránce nezíská nic. Bude mít ovšem registrovaného klienta, který možná o úvěr i v budoucnu. Od druhé půjčky vám pak Kamali nabídne až 20 000 Kč, stejně jako nižších částek je však splatnost nejvýše 30 dní.

Tip: Půjčka nevyřeší vaše finanční problémy, a už vůbec tu dlouhodobé. Kamali půjčka se splatností do 30 dnů je vhodná před výplatou nebo na pokrytí nenadálých výdajů.

Mikropůjčka od Kamali pouze na účet

U Kamali probíhá všechno on-line, včetně výplaty peněz. Po schválení žádosti vám proto zašle peníze na účet, výplata v hotovosti možná není. Pokud máte stejnou banku, případně obě banky podporují okamžité platby, obdržíte půjčku od Kamali do 60 minut.

Info: I když má Kamali desítky negativních recenzí, pochází převážně od klientů, kteří nedodrželi smluvní závazek. Se splátkou se buď opozdili, nebo ji nezaplatili celou. Pokud ale vrátíte půjčku včas, Kamali vám žádné další poplatky účtovat nebude.

Poplatky za půjčku Kamali jsou pevně dané

Kolik za půjčku u Kamali zaplatíte? Úroky ani RPSN nejsou vyjádřeny v procentech, ale v pevných částkách, které jsou stejné pro všechny výše úvěru. Tedy ať si půjčujete tři tisíce nebo dvacet, zaplatíte vždy 33 Kč za každou půjčenou tisícovku. Ano, je to „nějak málo“ – půjčky Kamali je dlouhodobě nejlevnější na českém trhu. Pokud si půjčíte například 20 000 Kč na 30 dní, zaplatíte na poplatcích pouze 660 Kč.

Odložení splátky u půjčky Kamali

Kamali nabízí odložení splátek až na 60 dní, neobejde se to ale bez poplatků. Ty jsou naštěstí nízké a pevně dané, nejde o procenta. Kamali nabízí odložení splátek třemi způsoby. Buď najednou, kdy za odklad na 30 dní zaplatíte 49 Kč za každou půjčenou tisícovku; nebo zaplatíte 10 % z půjčené částky + poplatek 1 Kč, a můžete půjčku vrátit až v 10 splátkách. Poslední možností je potom uhrazení poplatku 1 Kč (nebo jakékoliv částky nižší než 10 % z celkové částky), a posunout tak splatnost o dalších 30 dní. V závěru ale musíte navíc vrátit 99 Kč za každou půjčenou tisícovku.

Kde můžete požádat o Kamali půjčku

O půjčku u Kamali můžete požádat online, stačí vplnit úvodní formulář a doložit vše potřebné. Osobní kontakt Kamali neumožňuje, vše probíhá pouze on-line.

Kdo je Kamali a odkud pochází

Poskytovatel nebankovních mikropůjček pouze na území ČR, za kterým stojí ryze česká společnost Home Credit. Kamali patří dlouhodobě k nejlevnějším půjčkám – a tu první navíc získáte zdarma. Poplatky jsou až překvapivě nízké, a i když se opozdíte se splátkou, účtuje si Kamali férové poplatky.

Info od Ossla: Kamali je nejvýhodnější krátkodobá půjčka na trhu, protože se jedná o vedlejší produkt společnosti HomeCredit. Ta vám pak zřejmě může nabízet i dlouhodobé půjčky.

Shrnutí recenze Kamali půjčky

Kamali poskytuje mikropůjčky se splatností max. 30 dní. Úroky i RPSN jsou velmi nízké a dopředu vždy víte, na kolik váš půjčka vyjde, nebo za kolik si můžete odložit splátky. Kamali je zatím nejlevnější půjčka v České republice, takže najdete vždy jenom dražší konkurenci. Výhodou je, že Kamali půjčuje i cizincům, a první půjčku máte zdarma.