Přihlášení do George bankovnictví České spořitelny

George: přihlášení do bankovnictví České spořitelny

George je internetové a mobilní bankovnictví České spořitelny, v němž kompletně obsloužíte jak běžný účet a spořicí účet, tak vyřídíte žádost o půjčku (na splátky, kontokorent, kreditní kartu…), nebo v ní třeba potvrdíte on-line platbu. S aplikací navíc můžete využívat i výhod jako Moneyback, kdy vám Česká spořitelna každý měsíc vrátí nějaké procento za nákupy, a nabídne i zajímavé slevy u obchodníků.

Přihlášení do George (internetové bankovnictví)

K přihlášení do George používejte vždy jenom oficiální stránky https://bezpecnost.csas.cz/, zadejte klientské číslo / uživatelské jméno, datum narození a heslo (návod níže).

Přihlášení do George (mobilní bankovnictví)

K přihlášení do George používejte vždy jenom oficiální stránky https://bezpecnost.csas.cz/ (máte-li v telefonu staženou aplikaci George, budete po kliknutí na tento odkaz přesměrováni právě do ní – jestli ale máte automatické otevírání v aplikaci zakázané, otevře se přihlašovací stránka v internetovém prohlížeči, kde se přihlásíte stejně jako na počítač, podrobný návod je níže).

Jak se přihlásit do George od České spořitelny

Tento postup je možný tehdy, kdy máte mobilní aplikaci George, v níž bývá nutné přihlášení do George internetového bankovnictví potvrdit (je to z důvodu vyšší bezpečnosti):

  1. Nejdříve přejdete na přihlášení do internetového bankovnictví (na počítači se zobrazí normálně v prohlížeči, na mobilu – máte-li George stažený – se automaticky otevře aplikace)
  2. Zadejte klientské číslo nebo uživatelské jméno a klepněte na „Pokračovat“ (na mobilu bude stačit otisknout prst / nasnímat obličej, máte-li biometrické přihlášení povolené)
  3. George požádá z důvodu lepšího zabezpečení i o rodné číslo, a až poté o heslo

Přihlášení do George přes SMS (bez aplikace)

V případě, že nemáte mobilní aplikaci a chcete se přihlásit do internetového bankovnictví George, můžete akci potvrdit pomocí SMS kódu, který vám dorazí na telefon:

  1. Zadejte své uživatelské jméno nebo klientské číslo a klepněte na „Pokračovat“
  2. Napište heslo a znovu klepněte na „Pokračovat“
  3. SMS zpráva vám dorazí na telefon během několika vteřin – 6místný potvrzovací kód opište a dejte „Přihlásit se
Videonávod, jak se přihlásit do George pomocí SMS
Lukáš Altman
Vyznat se ve světe financí je někdy těžké; snažím se ho proto prezentovat jasně a srozumitelně, přinášet zajímavé nápady a tipy, i upozorňovat na nedostatky, neboť nemám rád nekalé praktiky a nefér jednání. Financím se věnuji soustavně od roku 2013, mj. informuji o půjčkách, zhodnocení peněz (spoření, investice), bankovních i jiných účtech, platebních a věrnostních kartách, slevách a dalším. Vedle toho pomáhám poznávat „státní aparát“, a to jak běžným lidem, tak OSVČ a firmám.

zavřít reklamu