Půjčka v hotovosti na benzince

Půjčka v hotovosti na benzince až 4 900 Kč do 60 minut

Půjčka v hotovosti na benzince je snadné řešení, jak získat několik tisíc korun ještě dnes, aniž by vám je musel zavézt obchodní zástupce. Poskytuje ji pouze jediná společnost, a to CreditPortal, který tak dokáže klientům nabídnout úvěr po celé ČR. Hotovostní půjčka na bezince je totiž dostupná na téměř 200 místech a tvoří tak velmi rozsáhlou síť kontaktních poboček, na nichž budete mít peníze už do hodiny. Dříve byla alternativou půjčka v hotovosti v trafice, ta už ale neexistuje.

Jak vysoká je půjčka v hotovosti na benzince

V podstatě se jedná pouze o malý úvěr, který vám pomůže před výplatou, nebo když musíte hradit nečekané výdaje (například výměnu ledničky nebo opravu telefonu). U CreditPortal je možná půjčka v hotovosti na benzince ve výši 500 až 4 900 Kč, přičemž splatnost si nastavíte až na jeden měsíc. Takže pokud si řeknete o peníze například 11. 05., můžete je vrátit až do 11. 06., později pak jedině za předpokladu, že si splatnost za poplatek prodloužíte. Z půjček v hotovosti je přitom na benzince vyplácena jako jediná.

Peníze už do hodiny

Půjčka v hotovosti na benzince může být připravena k vyzvednutí už do 60 minut od podpisu smlouvy. Takto rychle to nikdo jiný nedokáže; alternativou může ale být hotovostní půjčka Provident s vyplacením na ruku ještě dnes, nebo třeba úvěr ExpressCash.

Kde přesně je hotovostní půjčka vyplácena

Společnost CreditPortal spolupracuje pouze s jednou sítí čerpacích stanic, a tou je EuroOil, který má více než 180 poboček. Půjčka v hotovosti na bezince je tak dostupná de facto v každém větším městě, případně v některých končinách v dojezdové vzdálenosti do 20 km. Pokud si chcete ověřit, že vám na daném místě peníze skutečně vyplatí, je možné si ověřit informace o hotovostní půjčce po telefonu. Obvykle to ale nebývá problém.

Co obnáší žádost o půjčku na benzince

Máte-li o tento produkt zájem, bude potřeba vyplnit online formulář, v němž o sobě uvedete základní údaje, aby mohl poskytovatel ověřit, že o půjčku v hotovosti na ruku ještě dnes skutečně žádáte vy. Stačí tak zpravidla splňovat pouze zákonem dané minimum:

  • Věk v rozmezí od 18 do 65 let
  • 2 doklady totožnosti (OP a ŘP / cestovní pas)
  • Být občanem České republiky s trv. pobytem
  • Věk v rozmezí od 18 do 65 let
  • 2 doklady totožnosti (OP a ŘP / cestovní pas)
  • Být občanem České republiky s trv. pobytem

Jestliže je pro vás tohle všechno v pořádku, můžete žádost o půjčku v hotovosti na benzince bez obav vyplnit a odeslat k posouzení, které obvykle netrvá déle než 5 minut. Hned poté se dozvíte, zda vám CreditPortal dokáže peníze poskytnout a kdy. Nakonec už jenom stačí podepsat smlouvu přes SMS kód a půjčka na benzince v hotovosti na vás počká na vybrané pobočce.

Půjčka v trafice GECO už není

Dříve poskytovala podobným způsobem peníze i jedna z největších sítí trafik u nás, konkrétně se jednalo o hotovostní půjčku v GECO, což jsou prodejny obvykle umístěné v nákupních centrech a na jiných rušných místech. Spolupracovalo s ní Zaplo, které patřilo k největším poskytovatelům půjček v hotovosti v ČR. K 30. 11. 2021 však oznámilo, že už nadále nebude hotovostní úvěry v trafice GECO nabízet.

Odpovědi na časté otázky

Od koho je půjčka v hotovosti na benzince?

Nabízí ji společnost CreditPortal, a to jako jediná v České republice. Nikdo jiný v tuto chvíli hotovostní půjčku na bezince neposkytuje.

Je možná půjčka na ruku ještě dnes?

Ano, poskytovatel vyplácí peníze ještě v den žádosti, a to už do 60 minut na kterékoliv benzince EuroOil v České republice. Ovšem pouze ve všední dny, o víkendu je možné žádat třeba o krátkodobý úvěr CoolCredit převodem na účet.

Můžu si půjčit hotovost v trafice Geco?

Bohužel ne, tento produkt ve spolupráci se Zaplo byl k 30. 11. 2021 ukončen a není už tedy možné o hotovostní půjčku v trafice Geco žádat.

Funguje i půjčka na OP v hotovosti?

Ano, pro ověření vaší totožnosti na benzince stačí pouze občanský průkaz. Vše ostatní totiž vyřídíte přes internet přímo s poskytovatelem, který vám půjčku na OP v hotovosti dává. Stejně pak fungují i produkty, kdy vám peníze vyplácí obchodní zástupce u vás doma.

Lukáš Altman
Vyznat se ve světe financí je někdy těžké; snažím se ho proto prezentovat jasně a srozumitelně, přinášet zajímavé nápady a tipy, i upozorňovat na nedostatky, neboť nemám rád nekalé praktiky a nefér jednání. Financím se věnuji soustavně od roku 2013, mj. informuji o půjčkách, zhodnocení peněz (spoření, investice), bankovních i jiných účtech, platebních a věrnostních kartách, slevách a dalším. Vedle toho pomáhám poznávat „státní aparát“, a to jak běžným lidem, tak OSVČ a firmám.