Půjčka o víkendu ihned na účet a 100% online

Půjčka o víkendu je vyplácena pouze několika společnostmi, které mají de facto non-stop provoz a jsou schopny převádět žadatelům peníze na účet už do 15 minut i v sobotu a neděli. Obvykle se jedná pouze o nižší částky od nebankovních společností, které jako jediné půjčku o víkendu poskytují (nanky v tyto dny úvěry nedávají). Fungují tak trochu jako finanční rezerva pro opravdu nečekané situace, jejichž řešení nemusíte odkládat.

Půjčka v sobotu i neděli na účet

Ačkoliv se museli žadatelé dlouhou dobu omezovat na všední dny, uvědomily si vybrané společnosti, že některé záležitosti zkrátka nepočkají. Třeba když vypoví službu lednička, nelze čekat na další všední; půjčka v sobotu a neděli na účet ale tento problém řeší. I během víkendu navíc probíhají převody peněz velmi rychle, obvykle už do čtvrt hodiny.

Jaké online půjčky o víkendu získáte

Například koupi auta za desítky až stovky tisíc korun budete muset odložit na všední den, online půjčka o víkendu je totiž k dostání pouze v řádech tisíců. A zejména pokud budete žádat poprvé, mají nebankovní společnosti limit pro nové klienty 5 000 až 10 000 Kč. Například Provident ale avizuje hotovostní půjčku o víkendu na ruku, kdy vám obchodní zástupce zaveze peníze až domů, kde s vámi také podepíše smlouvu už pár hodin po žádosti.

O víkendu bývá půjčka jenom nebankovní

Některé pobočky bankovních domů sice fungují (například v nákupních centrech) a jejich pracovníci s vámi vyřídí většinu záležitostí; ovšem až na úvěry. Ne, že by s vámi neuměli sepsat žádost, jenže ta musí projít ještě přes pracovníky centrály, kteří vyhodnotí, zda vám mohou peníze poskytnout. Na rozdíl od toho je nebankovní půjčka o víkendu připravena i na tyto situace a k vyhodnocování dochází rovnou i v sobotu a neděli. Pokud chcete peníze opravdu rychle, můžete se obrátit na:

PoskytovatelPůjčkaÚrokRPSNLimit
(nový klient)
OpakovaněSplatnostPoskytnutí
online
První půjčka
zdarma
O víkenduPosouzeníVyplacení

Online půjčka na všeod 0 % p.a.od 2 969 %1 000 až 10 00020 0005 až 30 dníZdarma
Mám zájem
už do 5 minutuž do 10 minut
Rychlá půjčkaod 0 % p.a.
od 4 933,41 %1 000 až 10 00020 0005 až 30 dníZdarma
Mám zájem
už do 5 minutuž do 10 minut
Srovnání půjček o víkendu

Jak je možné získat o víkendu bankovní půjčku

Ve dnech odpočinku si mohou sjednat takový úvěr pouze klienti s nějakou historií, jimž banka nabízí tzv. předschválené půjčky. Ty obvykle dosahují jen několika desítek, ačkoliv někdy i stovek tisíc, a řici si o ně můžete doslova kdykoliv. Díky automatizovaným procesům je totiž bankovní půjčka o víkendu odeslána automaticky na váš účet, jakmile podepíšete smlouvu. Neplatí to ale vždy, někteří poskytovatelé si nechávají prostor pro kontrolu.

Malá půjčka o víkendu na účet ihned

Poskytovatelé obvykle nabídnou novým žadateli pouze nižší částku s krátkodobou splatností, takže se jedná o tzv. mikroúvěr, který je známý i jako malá půjčka o víkendu. Při splatnosti do 30 dní a rozmezí od 1 000 do 10 000 Kč se tak můžete vypořádat alespoň s menšími výdaji. Za okamžitý převod přitom nemusíte hradit žádné extra poplatky.

SMS půjčka o víkendu s výplatou do 15 minut

Dnes už spíše ve výjimečných případech provozují společnosti ještě SMS půjčky o víkendu, které fungují na jednoduchém principu: zašlete SMS s požadovanou částkou a uvedete, kdy chcete kontaktovat. Následně vám „nebankovka“ zavolá a dohodne s vámi podmínky SMS půjčky. Ty si nakonec odsouhlasíte podepsáním smlouvy, kterou obdržíte na e-mail. Jedná se však o pomalejší proces než v případě klasické půjčky o víkendu, která je převáděna ihned na váš bankovní účet.

Lukáš Altman
Vyznat se ve světe financí je někdy těžké; snažím se ho proto prezentovat jasně a srozumitelně, přinášet zajímavé nápady a tipy, i upozorňovat na nedostatky, neboť nemám rád nekalé praktiky a nefér jednání. Financím se věnuji soustavně od roku 2013, mj. informuji o půjčkách, zhodnocení peněz (spoření, investice), bankovních i jiných účtech, platebních a věrnostních kartách, slevách a dalším. Vedle toho pomáhám poznávat „státní aparát“, a to jak běžným lidem, tak OSVČ a firmám.