Půjčka ihned nonstop: vyplatit ji lze už do 5 minut na účet, a to dokonce o víkendu

Půjčka ihned nonstop je způsob, jak „sehnat peníze“ do hodiny v jakýkoliv den v týdnu bez zbytečného zdržování. Mnoho poskytovatelů ji dokáže vyplatit na účet během 1/4 hodiny, případně existuje i možnost výběru peněz v hotovosti na benzince. K žádosti vám přitom stačí OP a vyplnit formulář. Půjčka ihned nonstop bývá doménou nebankovních společností, které je mají dokáží vyplatit i o víkendu.

Nejrychlejší je ihned schválená půjčka

Jestliže opravdu spěcháte a chcete mít jistotu, že vám bude půjčka schválena ihned, nabízí lepší možnosti nebankovní úvěry, u nichž už do 5 minut víte, na čem jste. A pokud bude žádost schválena, jsou peníze na váš účet odeslány hned po podpisu smlouvy. Všechny procesy tak nemusí zabrat ani čtvrt hodiny. Finanční prostředky jsou přitom zasílány pomocí tzv. okamžitých plateb, které fungují i o víkendu.

Srovnání: kde si půjčit peníze ihned nonstop

PoskytovatelÚrokRPSNLimitSplatnostPrvní půjčka zdarmaPosouzeníPoskytnutí onlineVyplacení klientůmVyplacení NE-klientůmSjednání na pobočceOdklad splátek zdarma

více informací
vždy 365 % p.a.od 2 018,67 %od 1 00010 až 45 dníuž do 10 minutZdarma
Mám zájem
už do 5 minutuž do 10 minutuž do 10 minut


více informací
od 0 % p.a.od 2 969 %od 1 0005 až 30 dníuž do 5 minutZdarma
Mám zájem
už do 5 minutuž do 10 minutuž do 5 minut

více informací
vždy 40 % p.a.od 961 089,70 %od 5005 až 30 dníuž do 5 minutZdarma
Mám zájem
už do 10 minutuž do 10 minutuž do 5 minut
Home Credit logood 10,80 % p.a.od 11,4 %od 10 000od 4 měsícůuž do 5 minutZdarmauž do 10 minutuž do 10 minut

více informací
od 0 % p.a.vždy 48,3 %od 1 0005 až 30 dníuž do 5 minutZdarma
Mám zájem
už do 5 minutuž do 10 minutuž do 5 minut

více informací
vždy 36 % p.a.od 3 418,31 %od 1 0007 až 28 dníuž do 5 minutZdarma
Mám zájem
už do 10 minutuž do 15 minutuž do 5 minut
od 0 % p.a.
od 4 933,41 %od 1 0005 až 30 dníuž do 5 minutZdarma
Mám zájem
už do 5 minutuž do 10 minutuž do 5 minut

více informací
od 279,83 % p.a.od 1 141,2 %od 1 0005 až 30 dníuž do 5 minutZdarmauž do 5 minutuž do 10 minutuž do 5 minut
Srovnání půjček vyplácených ihned a nonstop

Půjčky online ihned na účet a nonstop

Kdo je klientem nějaké banky, resp. u ní má veden běžný účet, může u ní někdy žádat o malé půjčky online z internetového nebo mobilního bankovnictví. Obvykle se jedná o tzv. předschválenou, kterou je možné vyplatit automaticky na účet nonstop (tedy bez schvalování člověkem); kdo ale konto nemá, může si počkat na schválení hodinu i déle. Oproti tomu nebankovní půjčky online ihned na účet a nonstop jsou vypláceny během pár minut na jakýkoliv účet v ČR (nejlépe, přijímá-li okamžité platby).

Víkendová půjčka ihned

Protože dnes poskytuje několik společností úvěry i v sobotu a neděli, nemusíte čekat až na všední den, kdy může být na řešení nastalé situace pozdě. Zatím se ale stále jedná o relativní novinku, takže je víkendová půjčka opravdu spíše raritou. Aktuálně je nabízena pouze jako půjčka nebankovní, resp. mikroúvěr, jehož splatnost je nejvýše měsíc. Některé společnosti ho přitom dokáží poskytnout poprvé zdarma. Vedle toho pak existuje ještě víkendová půjčka ihned v hotovosti.

Půjčka v noci ihned na účet

V tuto chvíli není na úvěrovém trhu žádný poskytovatel, který by dokázal novým klientům vyplatit peníze po běžné pracovní době, tedy nejpozději v 19:00 hodin. Ti stávající ale možnosti mají, neboť většinou mívají tzv. předschválené úvěry a lze je čerpat jako půjčku v noci ihned na účet. Většinou se jedná o doménu bank, u nichž můžete takto čerpat peníze standardně jednorázově (a následně je splácet), nebo z kontokorentu, máte-li ho sjednaný. Půjčku v noci ihned na účet ale umožňují i některé nebankovní revolvingové úvěry.

Hotovostní půjčka ihned „nonstop“

Chcete-li raději peníze na ruku, třeba z důvodu, že nemáte konto nebo nemůžete zaslat ověřovací poplatek, nabízí jeden poskytovatel nebankovní půjčku v hotovosti ihned „nonstop“. K vyplacení je na benzinových stanicích po celé ČR v rámci jejich otevírací doby, přičemž některé fungují i přes noc a peníze si tak můžete vybrat kdykoliv; stačí jenom předložit OP ke kontrole totožnosti. Pozor ale, že samotný poskytovatel nemá nonstop pracovní dobu a hotovostní půjčku tedy nelze sjednat mimo tento čas.

SMS půjčka nonstop

Aktuálně už se jedná o přežitek a úvěr nelze schválit jenom na základě žádosti textovou zprávou. Někteří poskytovatelé ale přesto na SMS půjčku nonstop reagují, a to tak, že jim zašlete představu, o jakou částku máte zájem, a oni vás následně telefonicky kontaktují. Někdy po vás mohou předběžně žádat rodné číslo, aby dopředu ověřili, zda a jak vysoký úvěr vám dokáží poskytnout. Samotná žádost ale probíhá výhradně přes internet; je to právě online úvěr, který nahradil SMS půjčku nonstop.

Lukáš Altman
Vyznat se ve světe financí je někdy těžké; snažím se ho proto čtenářům prezentovat jasně a srozumitelně a upozorňovat na nedostatky. Nemám rád nekalé praktiky a nefér jednání.