Online půjčka o víkendu ihned na účet: vyplacení do 10 minut i bez registru a doložení příjmů

Online půjčka o víkendu je dostupná ihned na účet, což v praxi znamená, že ji můžete mít od některých poskytovatelů vyplacenou už do 10 minut. Ano, její vyřízení je stejně rychlé jako ve všední dny. Oblíbená je proto i jako půjčka do výplaty nebo zkrátka kdykoliv, kdy vás zaskočí nějaké výdaje, na něž sami nestačíte. Za expresní převod peněz přitom nehradíte žádné extra poplatky, a co víc, v některých případech je online půjčka o víkendu zdarma. Zároveň nebývá problém vyplatit ji bez doložení příjmů ani se zápisem v registru. Její podmínky jsou navíc nastaveny tak, aby mohla být rychlá půjčka o víkendu online vyplacena na účet ihned.

Srovnání: rychlá online půjčka o víkendu ihned na účet

PoskytovatelPůjčkaÚrokRPSNPoskytnutí
on-line
Limit
(nový klient)
OpakovaněSplatnostPrvní půjčka
zdarma
O víkenduPosouzeníVyplacení

Online půjčka na všeod 0 % p.a.od 2 969 %Zdarma
Mám zájem
1 00010 00020 000530 dníuž do 5 minutuž do 10 minut
Půjčka Plus logoRychlá půjčkaod 0 % p.a.od 773,59 %Zdarma
Mám zájem
1 00015 00030 0001030 dníuž do 5 minutuž do 10 minut
Rychlá půjčkaod 0 % p.a.
od 4 933,41 %Zdarma
Mám zájem
1 00010 00020 000530 dníuž do 5 minutuž do 10 minut
Srovnání online půjček o víkendu

Online půjčka o víkendu je pouze nebankovní

Ačkoliv doba pokročila, úvěrové produkty jsou v sobotu a neděli stále dostupné pouze výjimečně, a třeba banky je nemají vůbec. Rád bych upozornil, že mnohé srovnávače uvádí poměrně pestrý výčet společností, u nichž je rychlá online půjčka o víkendu ihned dostupná, ale není to tak úplně pravda. Ve skutečnosti ji totiž nabízí pouze 3 společnosti, a to CoolCredit, Tetička a Půjčka Plus, zatímco ostatní pouze přijímají žádosti, na něž vám odpoví až další pracovní den. To už ale může být pozdě. Ve srovnání výše jsou tak jediné produkty, u nichž vám poskytovatelé opravdu odpoví (pochopitelně v pracovní době, žádná legální půjčka 24/7 totiž neexistuje), a v případě schválení žádosti už do 10 minut vyplatí peníze. A jak tedy vyplývá, je to vždy nebankovní půjčka o víkendu.

Výhody online půjčky o víkendu

 • Posouzení žádosti už do 5 minut
 • Nemusíte dokládat příjem potvrzením
 • Vyplacení peněz už do 10 minut od podpisu smlouvy
 • Okamžitý převod na účty u 12 bank
 • Nebankovní online půjčka o víkendu je bez doložení příjmů

Jak funguje online půjčka o víkendu ihned na účet

V principu se jedná o úvěr na cokoliv, jehož předností je jak vyplacení v sobotu, neděli, ale i ve státní svátky, tak vysoká rychlost převodu peněz. K tomu poskytovatelé využívají tzv. okamžité platby, díky nimž je možné připsat peníze i mezi cizími bankami de facto ihned – konkrétně rychlá online půjčka o víkendu může být na účtu už do 10 minut od podpisu smlouvy. Poskytovatelé přitom standardně vyhodnocují žádosti už do 5 minut, takže skoro obratem víte, na čem jste. Je však důležité, aby vaše konto okamžité platby přijímalo, což by ale neměl být problém, jelikož je podporuje většina velkých bank. Za expresní převod půjčky pak obvykle nic neplatíte.

Na které účty lze online půjčku o víkendu vyplatit ihned

Běžný účet musíte mít vedený u jedné z následujících bank, protože právě ty přijímají okamžité platby, a je tedy možné na ně vyplatit online půjčku o víkendu ihned (včetně víkendů a státních svátků): Air Bank (kód banky 3030), Česká spořitelna (kód banky 0800), Creditas Banka (kód banky 2250), ČSOB (kód banky 0300), Fio banka (kód banky 2010), J&T BANKA (kód banky 5800), Komerční banka (kód banky 0100), mBank (kód banky 6210), MONETA Money Bank (kód banky 0600), Oberbank (kód banky 8040), PPF banka (kód banky 6000), Raiffeisenbank (kód banky 5500).

Co je při výběru online půjčky o víkendu důležité hodnotit

Snad každý chce u půjčky přirozeně dostat co nejlepší podmínky, tedy zejména nízké poplatky, ale případně i nějaké benefity jako odklad splátek zdarma. Výběr online půjčky o víkendu ihned na účet byste proto měli hodnotit zejména (tedy nikoliv pouze podle nich) dle následujících faktorů:

 • výše půjčky je stěžejní, protože říká, zda vám vlastně poskytovatel dokáže nabídnout částku, jakou potřebujete (jak jsem zmiňoval výše, nabídky jsou tu hodně omezené), a teprve podle toho má smysl zkoumat dále
 • splatnost byste měli posoudit hned jako druhou, ačkoliv vzhledem k nabídce není jiná možnost, než vrátit peníze jednorázově (tedy jistinu + úroky), takže si dobře rozmyslete, zda to zvládnete
 • rychlost vyplacení bývá velice vysoká, konkrétně už do 10 minut, jelikož poskytovatelé podporují okamžité platby
 • úroková sazba je standardně udávána ročně (zkratka p.a.) a jednoduše platí, že čím nižší, tím lepší
 • RPSN (roční procentní sazba nákladů) je u těchto produktů vždy vyšší, tak se nevyděste, že ji mají online půjčky o víkendu ve srovnání výše tak vysokou – jedná se totiž o mikropůjčky, u nichž je roční sazba přepočítávána na dny – vždy se raději zajímejte o celkový přeplatek vyjádřený v Kč; rovněž ale platí, že čím nižší, tím lepší
 • benefity jako první půjčku zdarma, což znamená, že pokud ji vrátíte v domluveném čase, nebudete za ni hradit žádné poplatky – tedy vrátíte přesně tolik, kolik dostanete

Online půjčka o víkendu bez doložení příjmů

Aby byla žádost co nejrychlejší, nemusíte se zdržovat „papírem“ od zaměstnavatele, kolik vyděláváte (ani jako OSVČ hledat založené daňové přiznání). Dnes je totiž zcela běžná online půjčka o víkendu bez doložení příjmů – pozor, neznamená to, že by ji dostali nezaměstnaní, ale pouze to, že si poskytovatelé ověří vaši finanční stránku přes výpisy z účtu, případně s vaším souhlasem a ve spolupráci s bankou jednorázově nahlédne do vašeho konta (nedáváte mu přístupy). Uznat je přitom možné také výdělky na DPP/DPČ, důchod, výsluhový příspěvek atd. To vám ale vždy sdělí společnost, u níž chcete o rychlou půjčku o víkendu ihned žádat.

Rychlá online půjčka o víkendu bez registru

Pakliže za sebou máte těžké období a spadli jste do evidence dlužníků, nemusí vám to dnes žádost nutně zkomplikovat. Máte-li už totiž své finance pod kontrolou (zejména jde o to, zda aktuálně nejste po splatnosti s jiným úvěrem, pojištěním, zálohami na energie… – to by totiž svědčilo o špatné platební morálce – je online půjčka o víkendu bez registru možná. Jenom upřesním – neznamená to, že by společnost vaši minulost nekontrolovala, ale že nad ní dokáže přimhouřit oči. V tomto směru má totiž nebankovní půjčka o víkendu ihned na účet individuální přístup, a její poskytovatelé chápou, že zdaleka ne každý dlužník spadl do registru svou vinou.

Podmínky k žádosti o online půjčku o víkendu

 • Věk v rozmezí od 18 do 65 let
 • Doložitelný příjem (ze zaměstnání, podnikání, důchodu…)
 • 2 doklady totožnosti (OP a ŘP, cestovní pas nebo rodný list)
 • Telefonní číslo a e-mail pro sdělení informací
 • Být občanem České republiky s trvalým pobytem

Výše rychlé online půjčky o víkendu je omezená

Jak je vidět ve srovnání výše, má online půjčka o víkendu na účet značně omezenou výši – jinými slovy se jedná vyloženě o produkt vhodný jako úvěr před výplatou, nebo když vás zaskočí nějaké výdaje, s nimiž potřebujete pomoci. Max. limit pro nové žadatele má přitom půjčka o víkendu na účet 10 až 15 000 Kč, což by mělo stačit na většinu běžných věcí, a klidně i na opravu auta. Brát si ale nemusíte více, než skutečně potřebujete, nejnižší částka k výplatě je totiž 1 000 korun, takže si můžete poměrně přesně určit, jak bude online půjčka o víkendu ihned vysoká. Opakovaně, pokud vrátíte vše včas, si pak můžete vzít až dvojnásobek.

Existuje také půjčka o víkendu v hotovosti

V případě, že dáváte přednost vyplacení peněz na ruku nebo sháníte vyšší částku než nabízí poskytovatelé ve srovnání půjček o víkendu, je dostupný také hotovostní úvěr o víkendu, a to do výše až 90 000 Kč ještě dnes.

Online půjčka o víkendu zdarma

V nabídce některých společností je dokonce první půjčka o víkendu zdarma, což jednoduše znamená, že vrátíte pouze tolik, kolik dostanete. Pochopitelně na to máte nějakou lhůtu, o níž víte předem – běžně to je až 14 dní, ale může to být i méně – ovšem pokud ji prošvihnete, bude muset uhradit poplatky zpětně. Z tohoto důvodu si dejte pozor, abyste odeslali peníze zavčasu, nejlépe s alespoň 1denním předstihem, ať stihnou dojít i v případě, že je neposíláte jako okamžitou platbu. Hodnoceno totiž je, kdy dorazí společnosti peníze na konto, a ne, kdy jste je vy odeslali. S výjimkou splatnosti přitom nemá rychlá online půjčka o víkendu zdarma oproti té klasické (tedy „nezdarma“) žádná omezení.

Kreditní karta jako online půjčka o víkendu

Máte-li sjednané povolené přečerpání účtu, tzv. kontokorent, nebo třeba kreditní kartu (tady nezáleží, zda je od banky nebo se jedná třeba o nebankovní „kreditku“ Skip Pay), poslouží oba produkty i jako půjčka o víkendu. S penězi přitom můžete platit jak přes internet, tak v obchodě, a stejně tak si je vybrat z bankomatu v hotovosti. Nezáleží přitom na dni ani času, a jelikož už je produkt schválený, nemusíte o něj žádat znovu. Jediná kreditní karta přitom nabízí opakovaně bezplatný úvěr na až 55 dní.

SMS půjčka o víkendu

Stále se jedná o vyhledávaný produkt, ale dnes už dostupný není – při žádostech přes textovou zprávu totiž docházelo ke zneužívání osobních údajů a nebylo možné nijak ověřit občanský průkaz. SMS půjčka o víkendu už proto poskytována není a ani být nemůže, ačkoliv některé společnosti umožňují, abyste jim napsali zprávu, a ony vás kontaktují zpět telefonicky. Její místo každopádně zaujala online půjčka o víkendu, která umožňuje vyřídit na dálku vše včetně podpisu smlouvy, a na účtu ji máte už do 10 minut. Navíc je bezpečná a máte jistotu, že vaším jménem (ani kdyby vám ukradl doklady) nikdo nepožádá.

Odpovědi na časté otázky

Kde si půjčit peníze ihned i o víkendu?

Na trhu působí pouze několik poskytovatelů a nabídka proto není pestrá, ačkoliv dostačuje – jmenovitě je online půjčka o víkendu v nabídce CoolCredit, Tetička a Půjčka Plus.

Jak rychle je v sobotu a neděli vyhodnocena žádost?

Od všedního dne se to v podstatě neliší, takže pokud není poskytovatel zrovna přetížen, obdržíte vyhodnocení již do 5 minut od zaslání žádosti o nebankovní půjčku.

Za jak dlouho dostanu peníze na účet?

V případě, že je vaše žádost schválena, bude vyplacena online půjčka o víkendu na účet ihned, potažmo už do 10 minut od podpisu smlouvy.

Poskytuje někdo o víkendu půjčku zdarma?

Jak je uvedeno ve srovnání půjček výše, nabízí ji aktuálně pouze Tetička, její splatnost je však omezená na 14 dní, a částka obvykle nepřesáhne 5 000 Kč.

Nabízí někdo také půjčku v noci / nonstop?

I když to někteří tvrdí, tak ne. Maximálně tak vaši žádost přijmou , ale vyhodnotí ji až v pracovní době – v případě online půjček o víkendu to je klidně v sobotu a neděli, ale i ve státní svátek, u ostatních poskytovatelů pak ve všední dny. Na druhou stranu můžete takto poslat žádost klidně před pracovní dobou s tím, že se jí pracovníci budou věnovat mezi prvními.

Kdo mi o víkendu poskytne SMS půjčku?

Jedná se o produkt, který už dnes není aktuální a jeho místo zaujala online půjčka o víkendu ihned na účet. Docházelo totiž ke zneužívání osobních údajů a dokladů, takže byl systém žádosti nastaven tak, aby už nic takového nehrozilo.

Lukáš Altman
Vyznat se ve světe financí je někdy těžké; snažím se ho proto prezentovat jasně a srozumitelně, přinášet zajímavé nápady a tipy, i upozorňovat na nedostatky, neboť nemám rád nekalé praktiky a nefér jednání. Financím se věnuji soustavně od roku 2013, mj. informuji o půjčkách, zhodnocení peněz (spoření, investice), bankovních i jiných účtech, platebních a věrnostních kartách, slevách a dalším. Vedle toho pomáhám poznávat „státní aparát“, a to jak běžným lidem, tak OSVČ a firmám.