Nonstop půjčka na účet

Nonstop půjčka na účet 7 dní v týdnu, i o víkendu: kdo ji poskytuje a co obnáší

Nonstop půjčka na účet je vyplácena kterýkoliv den, bez ohledu na to, jestli je pracovní, víkend nebo svátek. K jejímu vyřízení ve většině případů postačí mobil či PC, na němž vyplníte žádost i podepíšete smlouvu, a někdy ani nemusíte dokládat příjmy potvrzením od zaměstnavatele. Aktuálně poskytuje nonstop půjčky na účet jenom několik úvěrových společností a za její vyplacení obvykle nehradíte žádný poplatek.

Půjčka nonstop bývá nebankovní

Jestliže potřebujete peníze ihned, málokdy vám pomůže banka – v té sice můžete o úvěr požádat kdykoliv, ale k jeho zpracování dojde až následující pracovní den. K řešení nečekaných situací je proto vhodnější nebankovní nonstop půjčka, ale ani u té není pravidlem, že ji vyřídíte kdykoliv. Aktuálně ji poskytuje pouze několik společností, z nichž jsou nejznámější CoolCredit a Tetička, případně v hotovosti Provident.

Srovnání: top 3 nonstop půjčky na účet 7 dní v týdnu

PoskytovatelPůjčkaÚrokRPSNPoskytnutí
on-line
VyplaceníLimit
(nový klient)
OpakovaněSplatnostPrvní půjčka
zdarma
O víkenduPosouzeníVyplacení

Online půjčka na všeod 0 % p.a.od 2 969 %Zdarma
Mám zájem
na účet1 000
10 000
20 000530 dníuž do 5 minutuž do 10 minut
Provident logoPůjčka PROVIDENTod 26 % p.a.od 32,49 %Zdarma
Mám zájem
hotově3 000
90 000
90 0001236 měsíců
(3 roky)
už do 5 minutdnes
Rychlá půjčkaod 0 % p.a.
od 4 933,41 %Zdarma
Mám zájem
na účet1 000
10 000
20 000530 dníuž do 5 minutuž do 10 minut
Srovnání nonstop půjček na účet 7 dní v týdnu (2023)

Půjčka nonstop bez doložení příjmu

Většina společností akceptuje, když nemáte po ruce „papírové potvrzení“ o tom, kolik vyděláváte – neznamená to ale, že je půjčka nonstop bez doložení příjmu i pro nezaměstnané. Není. V praxi funguje tak, že si poskytovatel dokáže vaši finanční situaci ověřit i přes výpisy z účtu, nebo mu k němu dáte jednorázový přístup. Zneužití se bát nemusíte, úvěrové společnosti s licencí ČNB postupují vždy v souladu se zákony. Půjčka nonstop bez doložení příjmu je přitom vhodná i pro podnikatele, seniory a matky na MD.

Nonstop půjčka bez registru

Máte-li nějaký zápis v evidenci dlužníků, nemusí to hned představovat problém. Řadu úvěrových společností zajímá, proč jste se do takové situace dostali, a zda máte dnes své finance v pořádku. Půjčka nonstop bez registru je možná třeba v případě, že se jedná o starší případ (nejlépe alespoň rok starý), a pokud aktuálně nejste s žádným ze svých závazků po splatnosti (nejenom s jinými úvěry, ale také s platbou u mobilního operátora či se zálohami na energie, případně jinými).

Online půjčka o víkendu ihned na účet

Zatím se stále jedná o nestandardní službu, kterou v ČR nabízí pouze několik málo úvěrových společností jako CoolCredit nebo Tetička, přičemž u obou je online půjčka o víkendu ihned na účet v podobě mikroúvěru. To znamená nejvýše 10 000 Kč pro nové klienty se splatností do 30 dní. Např. u banky tento druh úvěru vůbec nenajdete, pokud si ale chcete rozložit i několikatisícovou částku do více měsíců, tak nabízí třeba Česká spořitelna malou půjčku na 3 měsíce i novým klientům, ale jenom ve všední dny.

Půjčka do výplaty nonstop

Když nevycházíte s penězi nebo vás zaskočily výdaje, na něž sami nestačíte, je u pár společností dostupná půjčka do výplaty nonstop. Například bankovní domy je ale nenabízí vůbec a spolehnout se musíte na nebankovní půjčky, které před výplatou poskytují tzv. malé úvěry (známé i jako mikropůjčky). Nezáleží tedy, jaký den v týdnu peníze potřebujete, na konto vám budou připsány kdykoliv.

Nonstop půjčka do 5 minut na účtě

Kdo na peníze spěchá, jistě ocení rychlost dnešních poskytovatelů, jejichž nonstop půjčka je do 5 minut na účtě kterýkoliv den v týdnu. V podstatě stačí jenom na mobilu vyplnit žádost a poslat ji k posouzení, což obvykle netrvá déle jak pět minut, a jakmile podepíšete smlouvu, převede vám úvěrový společnost peníze na účet. A jelikož dnes většina bank podporuje okamžité platby, je nonstop půjčka do 5 minut na účtě.

Nonstop půjčka na účet bez koruny

Jestli jste na kontě v mínusu, nebo třeba nemáte přístup k internetovému ani mobilnímu bankovnictví, je v nabídce některých poskytovatelů nonstop půjčka na účet bez koruny. Obvykle se ale jedná o tzv. osobní úvěry, případně o neoficiální postup – dle nařízení ČNB totiž musí každý žadatel zaslat ověřovací poplatek ve výši alespoň 1 Kč, aby byla jistota, že je účet opravdu jeho. Nonstop půjčka na účet bez koruny může být tedy riziková a je lepší se přihlásit do internetbankingu, který je dnes součástí každého účtu.

SMS půjčka nonstop je riziková

Na některých stránkách je i dnes avizována nonstop SMS půjčka, kterou nabízí spíše soukromníci. U klasických úvěrových společností ji nenajdete, neboť se ukázala jako riziková a hrozilo, že si někdo vezme úvěr na jméno někoho jiného. Byla proto postupně nahrazena online půjčkou na účet a SMS dnes slouží výhradně k podpisu smlouvy a informování o průběhu žádosti.

Nonstop půjčka na směnku

Než se do tohoto kroku pustíte, zvažte, zda skutečně neexistuje jiné řešení. Nonstop půjčka na směnku může být sice poskytnuta na OP, klidně v noci, o víkendu i ve svátek, a de facto každému – jedná se však o velmi rizikový produkt, který zpravidla nabízí soukromníci a lichváři. Výjimkou tak nejsou ani 50% úroky za 6 měsíců, což se v praxi často ukazuje jako nesplatitelné a vaše finanční problémy se tak akorát prohloubí. Jen málokdo nabízí nonstop půjčku na směnku za dobrých podmínek.

Lukáš Altman
Vyznat se ve světe financí je někdy těžké; snažím se ho proto prezentovat jasně a srozumitelně, přinášet zajímavé nápady a tipy, i upozorňovat na nedostatky, neboť nemám rád nekalé praktiky a nefér jednání. Financím se věnuji soustavně od roku 2013, mj. informuji o půjčkách, zhodnocení peněz (spoření, investice), bankovních i jiných účtech, platebních a věrnostních kartách, slevách a dalším. Vedle toho pomáhám poznávat „státní aparát“, a to jak běžným lidem, tak OSVČ a firmám.