Nejrychlejší půjčka s vyplacením už do 10 minut na účet

Nejrychlejší půjčka může být vyplacena ještě dnes, potažmo do 10 minut, a potřebujete k tomu zejména bankovní účet přijímající okamžité platby. Níže uvedení poskytovatelé jsou známí tím, že žádost vyhodnocují de facto okamžitě, takže se obratem dozvíte, zda byla schválena. A pokud ano, dělí vás od peněz jenom několik minut. I proto ji někteří příhodně označují jako půjčka ihned na účet, přičemž za expresní převod standardně nehradíte žádné extra poplatky. Možnost jsou navíc poměrně široké, neboť můžete vybírat z bankovních i nebankovních úvěrů, a pokud je to pro vás důležité, většina poskytovatelů je nejenom schvaluje bez doložení příjmů, ale někteří i se zápisem v registru. Občas je také nejrychlejší půjčka zdarma, takže za ni nezaplatíte ani korunu.

Srovnání: nejrychlejší nebankovní půjčka

PoskytovatelPůjčkaÚrokRPSNPoskytnutí
on-line
LimitSplatnostPrvní půjčka
zdarma
PosouzeníVyplacení
klientům
Vyplacení
NE-klientům
Sjednání
na pobočce
Odklad splátek
zdarma

Online půjčka na všeod 0 % p.a.od 2 969 %Zdarma
Mám zájem
od 1 000530 dníuž do 5 minutuž do 5 minutuž do 10 minutuž do 5 minut
Credit 30 na benzincevždy 40 % p.a.od 961 089,70 %Zdarma
Mám zájem
od 500530 dníuž do 5 minutuž do 10 minutuž do 10 minutuž do 5 minut
Home Credit logoFlexibilní půjčkaod 10,80 % p.a.od 11,4 %Zdarma
Mám zájem
od 10 000od 4 měsícůuž do 5 minutuž do 10 minutuž do 10 minut
Opravdu rychlá půjčkaod 0 % p.a.vždy 48,3 %Zdarma
Mám zájem
od 1 000530 dníuž do 5 minutuž do 5 minutuž do 10 minutuž do 5 minut
Online půjčkavždy 36 % p.a.od 3 418,31 %Zdarma
Mám zájem
od 1 000728 dníuž do 5 minutuž do 10 minutuž do 15 minutuž do 5 minut
Rychlá půjčkaod 0 % p.a.
od 4 933,41 %Zdarma
Mám zájem
od 1 000530 dníuž do 5 minutuž do 5 minutuž do 10 minutuž do 5 minut
ZAPLO půjčkaod 279,83 % p.a.od 1 141,2 %Zdarmaod 1 000530 dníuž do 5 minutuž do 5 minutuž do 10 minutuž do 5 minut
Srovnání nejrychlejších nebankovních půjček

„Jistější“ nejrychlejší nebankovní půjčka

Chcete-li mít co možná nejvyšší šanci na úspěch a zároveň se vám nechce oslovovat několik společností naráz, může pomoci agregátor nebankovních půjček ihned na účet. Vysoké procento schválených žádosti má třeba Pujcka.cz, která dokáže zajistit 1 000 až 1 000 000 Kč. Stačí vyplnit formulář, který dostane k vyhodnocení více poskytovatelů, a následně vás kontaktují pouze ti, od nichž je reálné získat nabídku. Jestli se vám nebude líbit, přijímat ji nemusíte (a už vůbec ne hned) – navíc je možné, že jich dostanete více – potom už je na vás, která rychlá půjčka se vám zamlouvá nejvíce.

Srovnání: nejrychlejší bankovní půjčka

PoskytovatelPůjčkaÚrokRPSNPoskytnutí
on-line
LimitSplatnostPrvní půjčka
zdarma
PosouzeníVyplacení
klientům
Vyplacení
NE-klientům
VedeníSjednání
na pobočce
Odklad splátek
zdarma
Air Bank (logo)Půjčka na cokolivod 4,9 % p.a.od 5,02 %Zdarmaod 5 000od 6 měsícůuž do 5 minutuž do 5 minutuž do 60 minutZdarmaZdarma2 splátky
Půjčka na cokolivod 6,94 % p.a.od 7,39 %Zdarma
Mám zájem
od 2 000od 12 měsícůZdarmauž do 5 minutuž do 60 minutZdarmaod 500 Kč2krát ročně
Osobní půjčkaod 6,9 % p.a.od 7,12 %Zdarma
Mám zájem
od 10 000od 12 měsícůZdarmauž do 10 minutuž do 60 minutZdarma???
Expres půjčkaod 7,24 % p.a.od 7,49 %Zdarmaod 5 000od 3 měsícůZdarmauž do 10 minutuž do 60 minutZdarmaaž 2 499 Kčaž 6 splátek
Minutová půjčkaod 6,7 % p. a.od 6,9 %Zdarma
Mám zájem
od 5 000od 3 měsícůZdarmauž do 10 minutuž do 60 minutZdarmaZdarma
Srovnání nejrychlejších bankovních půjček

Co dělá nejrychlejší půjčku tak rychlou

V zásadě se jedná o normální úvěr na cokoliv, ale jeho předností je, že ho někteří poskytovatelé dokáží vyplatit opravdu rychle. Není v tom žádný háček, jednoduše jsou rychlí při schvalování žádostí, zatímco k převodu peněz využívají tzv. okamžité platby, díky nimž mohou nejrychlejší půjčku na účet připsat už do 10 minut od podpisu smlouvy. Samotný převod je okamžitý (v rámci vteřin), ale nějaký čas potřebuji úvěrová společnost na zpracování administrativy. Je však důležité, aby okamžité platby přijímal i váš účet.

Účty, na něž je nejrychlejší půjčka vyplacena ihned

Běžný účet musíte mít vedený u jedné z následujících bank, protože právě ty přijímají okamžité platby, a je tedy možné na ně vyplatit nejrychlejší půjčku (včetně víkendů a státních svátků): Air Bank (kód banky 3030), Česká spořitelna (kód banky 0800), Creditas Banka (kód banky 2250), ČSOB (kód banky 0300), Fio banka (kód banky 2010), J&T BANKA (kód banky 5800), Komerční banka (kód banky 0100), mBank (kód banky 6210), MONETA Money Bank (kód banky 0600), Oberbank (kód banky 8040), PPF banka (kód banky 6000), Raiffeisenbank (kód banky 5500).

Výhody online nejrychlejší půjčky

 • Posouzení žádosti už do 5 minut
 • Nemusíte dokládat příjem potvrzením
 • Vyplacení peněz už do 10 minut od podpisu smlouvy
 • Okamžitý převod na účty u 12 bank
 • Nejrychlejší půjčka je bez doložení příjmů
 • Zápis v registru nemusí vadit

Nejrychlejší půjčka bez doložení příjmů

Aby proces netrval dlouho, nevyžaduje většina úvěrových společností „papír“ s potvrzením od zaměstnavatele, kolik vyděláváte, a stejně tak nemusíte hledat daňové přiznání, jste-li OSVČ. Nejrychlejší půjčka bez doložení příjmů je totiž nastavena tak, že si její poskytovatelé ověří vaši finanční situaci přes výpisy z účtu nebo skrze bankovní účet, z něhož mu banka s vaším svolením zobrazí vaše pravidelné příjmy. Uznány navíc mohou být i výdělky na DPP/DPČ, stejně jako důchod, výsluhový příspěvek apod.

Nejrychlejší půjčka bez registru

Těžké, ale zvládnuté období vám nemusí žádost zkomplikovat, pakliže už jste své finance „zkrotili“. O výmaz negativních zápisů je sice možné žádat až po nějaké době, nejrychlejší půjčka je však u některých poskytovatelů dostupná i s nimi. Abych to upřesnil, neznamená to, že je schválena komukoliv, a zejména pak lidem, kteří jsou aktuálně vedeni jako dlužníci, to zakazuje zákon. Jde ale o to, že i když máte zápis z minulosti (třeba kvůli pozdě uhrazenému vyúčtování za telefon, protože jste zrovna měli nemocenskou a klesly vám příjmy), může být žádost o nejrychlejší půjčku „bez registru“ schválena, pakliže poskytovatel zvolí individuální přístup.

Co je při výběru nejrychlejší půjčky důležité hodnotit

Nejspíše každý chce u půjčky co nejlepší podmínky, což zpravidla znamená nízké úroky a poplatky, a případně získat i nějaké benefity v podobě odkladu splátek zdarma, eventuálně jiné. Nejrychlejší půjčka by proto měla být hodnocena zejména (tedy nikoliv pouze podle nich) dle následujících faktorů:

 • výše půjčky je tím tím hlavním, protože říká, zda vám vůbec může vybraná společnost nabídnout částku, o jakou máte zájem, a teprve podle toho má smysl zkoumat dále
 • splatnost byste měli zhodnotit hned jako druhou, protože zatímco mikropůjčku musíte vrátit jednorázově, tu dlouhodobou si rozložíte do několika let
 • rychlost vyplacení bývá už do 10 minut zejména u nebankovních společností, i když umí být stejně rychlé i banky (u těch se však může stát, že ji NE-klientům vyplatí o něco později)
 • úroková sazba je běžně udávána ročně (zkratka p.a.) a platí, že čím nižší, tím je nejrychlejší půjčka on-line levnější
 • RPSN (roční procentní sazba nákladů) by měla být oproti úrokům vyšší max. o procento, jedná-li se o dlouhodobý úvěr, zatímco u krátkodobého bývá v řádech stovek i tisíců procent (roční sazba je totiž přepočítávána na dny)
 • benefity v podobě bezplatného odkladu splátek nebo první půjčky zdarma, což znamená, že pokud ji vrátíte v domluveném čase, nebudete za ni hradit žádné poplatky

Nejrychlejší půjčka zdarma, ale jenom ta první

Jestli chcete „vybruslit“ z tíživého finančního období co nejlevněji, potažmo bez úhrady jakýchkoliv poplatků, nabízí některé společnosti první nejrychlejší půjčku zdarma. To znamená, že vrátíte přesně tolik, kolik dostanete, a ani korunu navíc. Jedná se přitom o výsadu krátkodobých úvěrů jinak známých jako mikropůjčky, u nichž je všeobecně krátká splatnost, kterou když prošvihnete, budete muset doplatit úroky i poplatky zpětně. Dobře si proto pohlídejte, abyste splátku zaslali včas, a nejlépe alespoň den předem. Hodnoceno totiž je, kdy dorazí peníze poskytovateli na účet, a ne, kdy jste je vy odeslali.

Podmínky k žádosti o nejrychlejší půjčku

 • Věk v rozmezí od 18 do 65 let
 • Doložitelný příjem (ze zaměstnání, podnikání, důchodu…)
 • Běžný účet, který přijímá okamžité platby
 • 2 doklady totožnosti (OP a ŘP, cestovní pas nebo rodný list)
 • Telefonní číslo a e-mail pro sdělení informací
 • Být občanem České republiky s trvalým pobytem

Nejrychlejší půjčka je dostupná i o víkendu

Občas prostě není možné čekat na všední den, a pokud vám stačí k úhradě výdajů nižší částka, je nejrychlejší půjčka i o víkendu. Sice jenom u vybraných poskytovatelů, ale z praxe je prokázané, že funguje úplně stejně jako od pondělí do pátku, takže nečekáte déle, než je opravdu nutné. Celý proces žádosti je v podstatě totožný, takže už do 5 minut víte, na čem jste, a do dalších 10 minut od podpisu smlouvy můžete mít peníze. Ani tentokrát za expresní výplatu nejrychlejší on-line půjčky na účet nic navíc nehradíte.

Odpovědi na časté otázky

Za jak dlouho bude nejrychlejší půjčka vyplacena?

Většina poskytovatelů, zejména těch nebankovních, to zvládne už do 10 minut od podpisu smlouvy, přičemž žádost dokáže vyhodnotit během 5 minut

Co musím splňovat, abych mohl požádat?

Zejména je potřeba platný občanský průkaz a druhý doklad (ŘP, cestovní pas nebo rodný list), pravidelný příjem (mzda, plat, důchod…), bankovní účet, který přijímá okamžité platby, telefonní číslo a e-mail pro zaslání informací, být občanem ČR, a nakonec věk od 18 do 65 let.

Nabízí někdo nejrychlejší půjčku zdarma?

Ano, dostupná je třeba u poskytovatelů Tetička a Půjčka7, ale i dalších, kteří jsou zmíněni ve srovnání nejrychlejších půjček výše.

Lukáš Altman
Vyznat se ve světe financí je někdy těžké; snažím se ho proto prezentovat jasně a srozumitelně, přinášet zajímavé nápady a tipy, i upozorňovat na nedostatky, neboť nemám rád nekalé praktiky a nefér jednání. Financím se věnuji soustavně od roku 2013, mj. informuji o půjčkách, zhodnocení peněz (spoření, investice), bankovních i jiných účtech, platebních a věrnostních kartách, slevách a dalším. Vedle toho pomáhám poznávat „státní aparát“, a to jak běžným lidem, tak OSVČ a firmám.