Nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí: statisíce i malé částky na účet ihned

Nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí, existují; dopředu však výsledek žádosti nelze garantovat nikdy, protože závisí na mnoha faktorech. Tím hlavním je, zda máte doložitelné příjmy, z nichž vám každý měsíc zbývá něco stranou. Pokud si ale nejste jisti, jak na tom jste, nebo už vás dokonce někde odmítli, lze využít i tzv. agregátor, díky němuž vám dají nabídku pouze společnosti, které to myslí vážně. Poskytnout je pak možné jak malý krátkodobý úvěr, tak dlouhodobou půjčku na splátky.

Vícero možností nebankovních půjček

  • krátkodobý úvěr (také mikropůjčka) s nejvýše 30denní splatností, kdy dostanou noví žadatelé až 10 000 Kč (ale někde i více), a navíc můžete být zdarma
  • standardní nebankovní půjčka na splátky ve výši desítek až stovek tisíc korun (výjimečně až milionu)
  • revolvingový úvěr s možností postupného čerpání peněz; obvykle se pohybuje v rámci desítek tisíc korun a může být navázán na kreditní kartu

Srovnání: nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí

PoskytovatelÚrokRPSNLimitMax. splatnostPosouzení žádostiVyplacení klientůmPoskytnutí onlineVyplacení NE-klientůmVedeníSjednání na pobočceOdklad splátek zdarmaVrácení splátek
od 8,9 % p.a.od 9,27 %1 000 000120 měsíců (10 let)Zdarmauž do 5 minutZdarmauž do 15 minutZdarmaNelze
od 10,80 % p.a.od 11,4 %250 000120 měsíců (10 let)Zdarmauž do 5 minutZdarma
Mám zájem
už do 15 minutZdarmaNelze

více informací
od 20,03 % p.a.20,03až 150 000 Kč48 měsíců (4 roky)Zdarmauž do 10 minutZdarma
Mám zájem
už do 15 minutZdarmaNelzeaž 6 splátek

více informací
od 4,99 % p.a.od 5,56 %1 200 000120 měsíců (10 let)Zdarmauž do 60 minutZdarmauž do 24 hodinZdarmaNelze
Srovnání nebankovních půjček s vysokým procentem schvalování

Agregátor nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí

V případě, že patříte mezi problémové klienty, případně si s žádostí jenom nejste jistí a bojíte se odmítnutí, můžete využít alternativu nebankovní půjčky, kde ihned půjčí, a sice tzv. agregátor úvěrů. Nejznámějším je Čínská půjčka, kde vyplníte formulář, který dostane k vyhodnocení hned několik společností. Následně se vám ozvou přímo ty, které akceptují vaši situaci a jsou schopny a ochotny vám nebankovní půjčku opravdu poskytnout. Nabídku ale nemusíte přijímat, pakliže se vám nebude líbit.

Nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí nejen online

Jestliže na peníze spěcháte, je zdaleka nejrychlejší požádat o jejich vyplacení na účet, neboť tak můžete mít finanční prostředky už do 15 minut. Veškerá komunikace včetně podpisu smlouvy probíhá na dálku a díky okamžitým platbám tak může být nebankovní půjčka, kde opravdu půjčí, vyplacena ihned. Nemáte-li ale běžný účet, anebo z něj třeba nemůžete odeslat ověřovací poplatek 1 Kč, nabízí poskytovatelé i nebankovní hotovostní půjčku na ruku s tím, že vám ji zavezou kamkoliv v ČR.

Půjčky bez zástavy nemovitosti i bez ručitele

I když nejste v nejlepší finanční situaci, lze získat úvěry, u nichž poskytovatelé nevyžadují garanci majetkem ani další osobou. Někdy postačí, pokud máte spolužadatele, ale jde to i bez něj. Zpravidla ovšem takové nebankovní půjčky bez zástavy nemovitosti a bez ručitele mívají o něco vyšší úroky a poplatky, které mají poskytovateli jednoduše kompenzovat větší riziko. Dosáhnout lze na desítky i stovky tisíc korun v závislosti na vašich příjmech a dalších závazcích, eventuálně i na více jak milion korun.

Nejschvalovanější nebankovní půjčky

Na trhu je několik společností, které jsou pověstné vyšší tolerancí, takže dokáží žádost schválit i rizikovým nebo problémovým klientům. I ony ale musí postupovat dle platných zákonů a nařízení ČNB, nicméně umí vyhodnotit profil uchazeče individuálně. Mezi nejschvalovanější nebankovní půjčky patří často ty méně známé, a nemáte-li zrovna dobrou bonitu, budou se s nimi pojit vyšší úroky. Na druhé straně pak někteří poskytovatelé nabízí řešení, pakliže si sjednáte i pojištění schopnosti splácet.

Proč schválení půjčky nelze zaručit

Ačkoliv některé společnosti avizují, že dají peníze každému, není to pravda, potažmo je to nemožné. Pokud se totiž jedná o úvěr bez zástavy nemovitosti a bez ručitele, tak nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí bez jakékoliv garance, zakazuje zákon. Každý poskytovatel musí prověřit, zda zvládne žadatel splácet, a až pokud si tím je jistý, může peníze vyplatit. Kdyby ale neměl žádný příjem, zřejmě to zvládat nebude. Stejně tak pokud máte špatnou platební historii, kdy jste nehradili splátky za jiné půjčky, ale třeba ani pojištění nebo zálohy na energie, mohou si poskytovatelé nebankovní půjčky nabídku rozmyslet.

Lukáš Altman
Vyznat se ve světe financí je někdy těžké; snažím se ho proto čtenářům prezentovat jasně a srozumitelně a upozorňovat na nedostatky. Nemám rád nekalé praktiky a nefér jednání.