Nebankovní půjčky bez registru a bez zástavy

Nebankovní půjčky bez registru a bez zástavy: srovnání nabídek a další informace

Nebankovní půjčky bez registru a bez zástavy jsou určeny spíše problémovým klientům, kteří nemají úplně čistou platební minulost a nemohou se poskytovatelům zaručit třeba bytem nebo domem. Na trhu nicméně působí společnosti, pro něž je obojí akceptovatelné a dokáží tedy uzavřít smlouvu i přes vyšší riziko. Ne, že by „rozdávaly“ peníze komukoliv, ale všechny nebankovní půjčky bez registru a bez zástavy nemají natolik přísná pravidla. Získat tak můžete klidně desítky až stovky tisíc korun.

Jak půjčky bez registru a bez zástavy fungují

Samotné pojmenování je poněkud nepřesné, neboť dnes už nelze nebankovní (ani jiné) půjčky bez registru poskytovat. Kontrolu těchto databází nařizuje zákon a je součástí zhodnocení bonity klienta. Neznamená to ovšem, že by nemohl být úvěr přes negativní zmínku poskytnut; mohl, ale jedná se spíše o nebankovní půjčku se zápisem v registru. V případě zástavy pak tato nejasnost odpadá, neboť zajištění vyžadují zejména hypotéky a jiné mnohamilionové úvěry, takže nějaká nižší půjčka bez zástavy je možná.

Nebankovní půjčky na účet i v hotovosti

Výplata prostředků se odvíjí od vámi preferovaného řešení a přímo limituje výši nebankovní půjčky bez registru a bez zástavy. Chcete-li vyřešit celý proces na dálku a zároveň máte zájem o vyšší částku, nabídnou odpověď výhradně společnosti, které působí online a převádí peníze na bankovní účet. Naproti tomu poskytovatelů hotovostních půjček už je dnes velmi málo a vyplácí na ruku nejvýše 90 000 Kč.

Srovnání: nebankovní půjčky bez registru a zástavy

PoskytovatelÚrokRPSNLimitMax. splatnostPosouzení žádostiVyplacení klientůmPoskytnutí onlineVyplacení NE-klientůmVedeníSjednání na pobočceOdklad splátek zdarmaVrácení splátek
od 8,9 % p.a.od 9,27 %1 000 000120 měsíců (10 let)Zdarmauž do 5 minutZdarmauž do 15 minutZdarmaNelze

více informací
od 39,97 % p.a.od 52.32 %150 00036 měsíců (3 roky)Zdarmauž do 10 minutZdarmauž do 60 minutZdarmaNelze
od 10,80 % p.a.od 11,4 %250 000120 měsíců (10 let)Zdarmauž do 5 minutZdarma
Mám zájem
už do 15 minutZdarmaNelze

více informací
od 20,03 % p.a.od 20,03 %až 150 000 Kč48 měsíců (4 roky)Zdarmauž do 10 minutZdarma
Mám zájem
už do 15 minutZdarmaNelzeaž 6 splátek

více informací
od 4,99 % p.a.od 5,56 %1 200 000120 měsíců (10 let)Zdarmauž do 60 minutZdarmauž do 24 hodinZdarmaNelze
Srovnání nebankovních půjček bez registru a bez zástavy

Nebankovní půjčka 200 000 Kč ihned bez registru a bez zástavy

Za podmínek, kdy byl žadatel ještě v nedávné době dlužníkem (ale dnes má vše v pořádku) a nemůže nabídnout majetek ani ručitele, bude se většina úvěrových společností držet spíše nižších částek. Nebankovní půjčky bez registru a bez zástavy tak mohou dosahovat 50 000 Kč, jindy i dvojnásobku, ale s vyšší částkou než 200 000 korun spíše nepočítejte. Vždy to nicméně závisí na celkové bonitě; pokud jste si třeba našli dobrou práci a vše hradíte včas, mohou být poskytovatelé tolerantnější.

Nebankovní půjčky do 500 000 Kč bez registru a bez zástavy

Jestli už máte nějakou dobu „čistý štít“, nejlépe alespoň rok, ale negativní zápisy v evidenci zůstávají a nelze je prozatím vymazat, budou na vás někteří poskytovatelé nahlížet opatrněji, ale zároveň jako na možného klienta a budou ochotni nabídnout i nebankovní půjčky 500 000 Kč bez registru a bez zástavy. Aby ovšem měli jistotu, že zvládnete splácet, budou vyžadovat nejenom stálý příjem, ale pravděpodobně i spolužadatele, abyste byli na splácení oficiálně dva. Při dobré bonitě to však pravidlem není.

Nebankovní půjčky do 1 milionu bez registru a bez zástavy

Dosáhnout na vysoké částky nebývá někdy snadné ani pro žadatele, kteří mají velmi dobrou platební historii a udržují si stálé zaměstnání se slušným příjmem. Přece jenom jde o závazek na několik dlouhých let, takže chtějí mít poskytovatelé jistotu, že zvládnou splácet. Nebankovní půjčky bez registru a bez zástavy do 1 milionu jsou navíc docela ojedinělé, v této výši je nabízí třeba Cofidis, přičemž si můžete úvěr sjednat na relativně dlouhé období. Existují však i další možnosti nebankovní půjčky bez registru a bez zástavy.

Lukáš Altman
Vyznat se ve světe financí je někdy těžké; snažím se ho proto prezentovat jasně a srozumitelně, přinášet zajímavé nápady a tipy, i upozorňovat na nedostatky, neboť nemám rád nekalé praktiky a nefér jednání. Financím se věnuji soustavně od roku 2013, mj. informuji o půjčkách, zhodnocení peněz (spoření, investice), bankovních i jiných účtech, platebních a věrnostních kartách, slevách a dalším. Vedle toho pomáhám poznávat „státní aparát“, a to jak běžným lidem, tak OSVČ a firmám.