Hotovostní půjčka o víkendu s výplatou ještě dnes

Hotovostní půjčka o víkendu je i dnes nestandardní záležitostí, neboť většina poskytovatelů v tyto dny zkrátka nepracuje. Několik společností vám však peníze i v sobotu a neděli vyplatit dokáží, a to kdekoliv v ČR. Za tuto službu přitom nehradíte žádné extra poplatky a žádost probíhá úplně stejně jako v pracovní den. Hotovostní půjčka o víkendu je na OP a dosáhnout na ni mohou za určitých okolností i dlužníci a lidé se zápisem v registrech.

Od koho je hotovostní půjčka o víkendu

V tuto chvíli je velmi málo společností, které takový produkt nabízí. Často můžete narazit na soukromníky a pochybné lokální firmy, zatímco z těch s licencí ČNB je hotovostní půjčka o víkendu poskytována např. Providentem. Obchodní zástupci totiž pracují i v sobotu a neděli a jezdí za klienty až k nim domů, takže požádáte-li o nebankovní úvěr v dopoledních hodinách, mohou být peníze vyplaceny ještě dnes.

Podmínky žádosti o hotovostní půjčku o víkendu

Nikdo po vás nebude žádat nic zbytečného, splňovat musíte v podstatě jenom zákonem stanovené podmínky. Dobré také je, nemáte-li žádný zápis v registrech dlužníků, ovšem ani pokud jste z minulosti vedeni jako dlužníci, nemusí to být problém. Důležité je, jak jsou na tom vaše finance dnes, a zda zvládáte hradit současní závazky. Jinak je třeba splňovat pouze zákonem dané podmínky:

  • stálý příjem, který můžete doložit (ze zaměstnání, podnikání, důchodu, ale i jiného zdroje)
  • dva doklady totožnosti (základem je OP a k němu ŘP, případně cestovní pas nebo rodný list)
  • plnoletost, tedy věk nejméně 18 let
  • aktuální telefonní číslo
  • české občanství s trvalým pobytem, cizinci musí doložit povolení k pobytu

Jak vysoká je hotovostní půjčka o víkendu

Tyto produkty obvykle nenabízí příliš vysoké částky, třeba na koupi auta za stovky tisíc si budete muset domluvit jedině úvěr na účet. Hotovostní půjčka o víkendu může dosahovat nejméně 10 000, a maximálně pak 90 000 Kč. Splatnost si přitom zvolíte v týdenních nebo měsíčních intervalech, přičemž budete peníze vždy předávat do rukou obchodnímu zástupci. Hotovostní půjčka o víkendu tak může pomoci i se středně velkými výdaji.

Vyplacení půjčky v hotovosti o víkendu

Průběh je v podstatě stejný jako ve všední dny, kdy stačí z mobilu nebo PC vyplnit žádost přes internet a odeslat ji k posouzení. Jelikož funguje zákaznická linka nonstop, máte do pár minut odpověď, zda vám bude hotovostní půjčka o víkendu poskytnuta. A pokud ano, rovnou si s vámi obchodní zástupce domluví schůzku. Na tu s sebou vezme potřebné dokumenty a ihned po ověření OP a podpisu smlouvy bude půjčka vyplacena u vás doma. Nemusíte tedy nikam chodit.

Hotovostní půjčka o víkendu po telefonu

K žádosti dnes využívají de facto všechny společnosti online formulář, v němž stačí uvést pouze několik málo informací jako jméno, příjmení, kontakt a číslo OP, aby mohli pracovníci vyhodnotit, zda na úvěr dosáhnete. Následně je s vámi hotovostní půjčka po telefonu konzultována, a když se vším souhlasíte, obdržíte nabídku na email a následně si s vámi obchodní zástupce domluví schůzku u vás doma.

Rychlejší je půjčka o víkendu ihned na účet

Pokud na peníze opravdu spěcháte a 100% je potřebujete do hodiny, není vhodné se na hotovostní půjčku o víkendu spoléhat. Mnohem rychleji vám totiž budou peníze vyplaceny převodem, ale i tady jsou možnosti poměrně omezené. V tuto chvíli nabízí půjčku o víkendu ihned na účet pouze dvě společnosti, a sice CoolCredit a Tetička, u nichž můžete požádat o krátkodobé úvěry se splatností do jednoho měsíce.

Lukáš Altman
Vyznat se ve světe financí je někdy těžké; snažím se ho proto prezentovat jasně a srozumitelně, přinášet zajímavé nápady a tipy, i upozorňovat na nedostatky, neboť nemám rád nekalé praktiky a nefér jednání. Financím se věnuji soustavně od roku 2013, mj. informuji o půjčkách, zhodnocení peněz (spoření, investice), bankovních i jiných účtech, platebních a věrnostních kartách, slevách a dalším. Vedle toho pomáhám poznávat „státní aparát“, a to jak běžným lidem, tak OSVČ a firmám.